ROZPRÁVKOVÁ LETNÁ ČAROVNÁ RÍŠA

Napriek tomu, že sa školské brány zatvorili, smiech detí v škole neutíchol ani cez prázdniny. Pre našich žiakov sme zorganizovali denný letný tábor, ktorý sa konal od 1.7.2024 do 5.7.2024. Pre deti bol pripravený bohatý program v podobe rôznych  tvorivých aktivít: po stopách draka, nezabudnuteľný zážitok v Čutkovej doline a návšteva Obrova, nechýbala ani kráľovská večera, koncert v našej škole v prevedení kapely KUCA PACA, divadelné predstavenie PRINCEZNÁ HALABALA od DIVADIELKO MAŤO.  Počas tábora mali deti možnosť okrem rozprávkových a tvorivých aktivít zažiť aj jazdu na koni a pravý divadelný workshop. Okrem pripravených aktivít sa deti spolupodieľali na príprave kráľovskej večere. Počas letného tábora získali deti nové priateľstvá, spomienky a zážitky, čoho dôkazom sú usmiate a žiariace detské tváričky.Dúfame, že sa nám podarilo deťom spríjemnili kúsok leta a už teraz sa tešíme na staré, ale aj nové tváre znova o rok.