Školské kolo Olympiády zo SJL

Dňa 14. 10. 2024 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo OSJL v kategórii C, ktorého sa zúčastnilo 15 žiakov z 8. a 9. ročníka. Súťažné zadania pozostávali  z dvoch častí – písomnej a ústnej. Z maximálneho možného počtu bodov 55 sa stali úspešnými riešiteľmi školského kola OSJL 13 naši žiaci.  Umiestnenie tých najlepších je:

1. miesto: Natália Hoľmová  z 9.B  (54 bodov)

2. miesto: Ema Jendrušáková z 9.A  a  Nina Holubová z 9.B  (obe 51 bodov)

3. miesto: Juraj Haluška z 9.B  (50 bodov)

Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým účastníkom ďakujeme za to, že prejavili záujem o súťaž. Veríme, že si rozšírili svoje vedomosti zo SJL a nadobudli nové komunikačné zručnosti. Zároveň prajeme Natálii veľa šťastia v okresnom kole.