Zbierka pre útulok OZ Oravský Ňufáčik

Pri príležitosti Svetového dňa ochrany zvierat naša škola už tretí rok za sebou úspešne zorganizovala zbierku  pre útulok OZ Oravský Ňufáčik v Zubrohlave. Žiaci našej školy boli štedrí a opusteným zvieratkám priniesli veľké množstvo obľúbených dobrôt, granuliek pre psíkov a kapsičiek pre mačičky. Ďakujeme aj za potrebné staré obliečky, plachty, deky a uteráky, ktoré sa útulku veľmi zídu.

Žiaci spoločne s pani učiteľkami vyzbierané veci odniesli do karanténnej stanice v Zubrohlave a pri tejto príležitosti aj stihli potešiť štvornohých kamarátov prechádzkou a pohladením.

Veríme, že žiaci na nechcené zvieratká v útulku nezabudnú a kedykoľvek počas roka im venujú kúsok svojho času, pôjdu ich vyvenčiť a prinesú malú chutnú drobnosť.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.